2017 yılında Konya’da faaliyet göstermeye başlayan Nalça Mühendislik bu tarihten itibaren Zemin Etüdü, İmar Planına Esas Jeolojik Jeoteknik Etüt, Geoteknik Etüt, Jeofizik Etüt, Kentsel Dönüşüm ve Kuyu Ruhsatı (Arama ve Kullanma Ruhsatları) alımı gibi Jeoloji ve Mühendislik alanlarında Konya ilinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Her zaman en iyi olmayı ilke edinerek, müşterilerine kaliteli hizmeti uygun fiyata vermeyi amaçlamaktadır. Bugün de dürüst ve güvenilir bir şekilde her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tüm hızı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Tecrübeli ve uzman kadrosu ile her geçen gün büyümeye devam eden NALÇA MÜHENDİSLİK, Türkiye’nin önde gelen mühendislik firması olma hedefiyle her geçen gün kadrosunu genişletmektedir. Kuruluşundan bu yana birçok özel iş ortakları, yatırımcı ve tedarikçiler ile işbirliği yapan NALÇA MÜHENDİSLİK’in başarılı olmasındaki en büyük pay müşterek hedefler ve uzun vadeli iş ilişkilerine karşılıklı olarak verdiği önemdir.

Misyonumuz

NALÇA MÜHENDİSLİK çalışma alanlarında hızlı ve sabırlı, doğru ve uygulanabilir çözümler üreterek, kanunlara, yönetmeliklere, ticari etiklere uygun davranarak projeleri ilk seferde doğru ve hatasız yapmak; çağdaş, kaliteli ve sağlıklı bir hizmet anlayışı geliştirerek sizlerin sadakatini kazanarak; böylece şirket profilini yükseltmek ve Türkiye’de örnek gösterilen bir firma olmayı kendisine misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

Profesyonel, eğitimli, motive personelimizle, sürekli gelişen teknolojiyi kullanarak, kaliteli, verimli ve müşteri odaklı hizmetler sunmak, büyümenizi sürdürürken sizin işlerinizde karşınıza çıkabilecek engelleri kaldırmak ve böylelikle müşterilerimizin ilk tercihi olmaktır.